https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/8493
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Antalya GOLD Cam Balkon ''5'' Yıl Aksesuar (30) Yıl Paslanmamazlık Garanti,lidir  Ücretsiz Keşif İçin Lütfen Bizi Arayınız...

Antalya Muratpaşa Cam Balkon

 Antalya Muratpaşa Cam BalkonAntalya Muratpaşa ve Antalya Tüm Semtlerinde Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj İşlerini İtinalı Bir Şekilde yapıyor Yeni Montajlarda Bir İlke imza atarak beş yıl Garanti Veriyoruz Türkiye standartları üzerinde Malzememize Olan güvenimizi Beş Yıllık Garanti ile Taçlandırıyoruz Kampanlar Ve Taksit Seçenekleri İçin Bize Ulaşın…

Altındağ Mahallesi Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj, Bahçelievler,Mahallesi,Cam,Balkon Tadilat Tamirat Montaj, Balbey Mahallesi Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Çağlayan Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Bayındı Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,etiler,meltem,Dutlubahçe,Yeşilbahçe Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Konuksever Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,kızılarık Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Zeytinköy Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Kırcami Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Güzeloba Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Fener Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Şirinyalı Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Meydankavağı Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,meydan Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Doğugarajı Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,şerampol Cam Balkon Tadilat Tamirat Montaj,Işıklar

Sistem Özellikleri

Camlar:
Antalya Balkon kapama sistemlerinde 8 mm. kalınlık. Max: 260 cm. yükseklik. Teras, bar ve cafe katlanır kapı sistemleri için 10 mm. kalınlık. Min: 250 cm. Max: 400 cm. yükseklik.

Tüm kapama sistemlerimizde Trakya şişecam üretimi olan camlar kullanılmaktadır. Ayrıca camlar *Tempered (Security) yada *Lamine (darbeye dayanıklılık) özelliğindedir.


Profil:
Sistemde; alaşımı en iyi mekanik özelliklere sahip ışıl işlemle sertleşebilen 6063 (Etial-60) alaşımlı alüminyum profiller kullanılmaktadır. 6063 alaşımı alüminyumda en üst derece kalite standardını ifade etmektedir.Boya olarak, eloktrastatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir ( 256 RAL renk mevcuttur).


Teker Takımı:
Sistemde paslanmaz çelik rulmanlı tekerlekler kullanılmaktadır. Çelik rulmanların üzeri ses izalasyonu ve aşınmayı önlemek amacıyla polyemid plastikle kaplanmaktadır (uçak lastikleri gibi). Her cam plakasında altta 4, üstte 4 adet teker kullanılmaktadır. ( 4 adet çift sıralı teker).


Aksesuarlar:
Cam aralarında özel çift yönlü ( H ) alüminyum fitiller kullanılmaktadır. Kilitler, kulp ve benzeri montaj aparatları standarttır. Camların bazaya yapıştırılmasında Almanya'dan ithal Würt Marka özel yapıştırıcı kullanılmaktadır. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000'lik kıl fitil bulunmaktadır.


 İzalasyon:Sistem ve sistem içerisinde kullanılan ekipmanlar ile işçilik 5 (beş) yıl garantilidir. ( Cam kırılması ve H fitil eskimesi garanti kapsamı dışındadır)
Garanti, kötü ve hor kullanım sonucu doğacak aksaklıkları kapsamaz.


iletişim...544 419 6190