https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/8493
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Antalya GOLD Cam Balkon ''5'' Yıl Aksesuar (30) Yıl Paslanmamazlık Garanti,lidir  Ücretsiz Keşif İçin Lütfen Bizi Arayınız...

Antalya Gold Serisi Cam Balkon Antalya Gold Serisi Cam Balkon soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış sistemlerdir.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon camların katlanarak aynı veya farklı noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi cevap veren sistemlerdir.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Teperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Antalya Gold Serisi Antalya Cam Balkon  binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Katlanır Antalya GoldSerisi Cam Balkon Antalya  hareketli bir sistemdir bu nedenle hareket mekanizmalarının sağlam ve paslanmaz olmasına dikkat edilmelidir.

PVC gibi çerçeve olmadığından sararma sorunu Yoktur. Yalnız camlar arasındaki alüminyum İSO 9001 Kalite sertifikalı fitiller UV katkılı malzemeden üretilmiş malzeme ise 6 ay gibi kısa bir sürede sararır.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar. BİZE ULAŞIN..0544 419 6190