• https://m.facebook.com/www.antalyagoldcambalkon/?ref=bookmarks
  • https://plus.google.com/101809475280187227462
  • https://twitter.com/BalkonGold?s=09

Antalya Katlanır Cam Balkon Sistemleri ''5'' Yıl Aksesuar (30) Yıl Paslanmamazlık Garanti,lidir  Hizmet bölgelerimiz manavgat,side,muratpaşa,kepez,konyaaltı,döşemealtı,korkuteli,ısıcamlı,giyotin,küpeşte,jaluzili,kaliteli,cam,balkon,

Antalya Sürme Eşikli Cam Balkon

Sürme Eşikli Cm balkon"                                                                                                                    Sürme Eşikli Gold Cam Balkon                                          Yeni çıkan alüminyum kilit sistemli fitiller. Antalya Cam Balkon Sürme Sistemini HIRSIZLARDAN uzak tutar ve soguk toz su hava girmesini engeller      Soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış sistemlerdir.
Sürme Eşikli Cam Balkon, camların katlanarak aynı veya farklı noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi cevap veren sistemlerdir. 
Sürme Eşikli Cam Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır. Sürme Eşikli Cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm ve 10 mm kalınlığında Teperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlıara ve çevreye zarar vermez. Sürme Eşikli Cam Balkon binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz. Sürme Eşikli Cam Balkon sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz. Katlanır Sürme Eşikli Cam Balkon hareketli bir sistemdir bu nedenle hareket mekanizmalarının sağlam ve paslanmaz olmasına dikkat edilmelidir. PVC gibi çerçeve olmadığından sararma sorunu azdır. Yalnız camlar arasındaki alüminyum İSO 9001 kalite serifikalı malzemeden üretilmiş.tir.Digerleri ise 6 ay gibi kısa bir sürede sararır.Sürme Eşikli Cam Balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.