• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Antalya GOLD Cam Balkon ''5'' Yıl Aksesuar (30) Yıl Paslanmamazlık Garanti,lidir  Ücretsiz Keşif İçin Lütfen Bizi Arayınız...

Katlanır Cam Balkon Antalya

Antalya Katlanır Cam Balkon


Bu sistem ise sistemiyle aynı özelliklere sahip olup, siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap vermek için üretmiş olduğumuz Kendinden Katlanır Cam Sistemidir.

Katlanır Cam Balkon Sisteminin kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan amacı kışın sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda sistem üzerindeki perdeleri indirerek güneşi içeriye almayabilirsiniz.

Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde de yaz mevsiminde camları açtığınız zaman dahi yine sistem üzerindeki perdeleri indirerek dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz. Perde Sistemini kullanım amacınıza uygun olarak manuel ya da motorlu seçenekleriyle siz değerli müşterilerimiz için ürettik. Manuel  sisteminde perdelerin genişliği her kanat için ayrı ayrı olabildiği gibi maksimum tek parça halinde de 150 cm.’ye kadar uygulanabilmektedir. Motorlu sistem de ise maksimum 350 cm olarak uygulanabilmektedir.

Motorlu sitemimiz uzaktan kumandalı ve butonlu sistem olarak tercih edilebilir.İletişim..0544 419 6190