• https://m.facebook.com/www.antalyagoldcambalkon/?ref=bookmarks
  • https://plus.google.com/101809475280187227462
  • https://twitter.com/BalkonGold?s=09
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Antalya Katlanır Cam Balkon Sistemleri ''5'' Yıl Aksesuar (30) Yıl Paslanmamazlık Garanti,lidir  

Antalya Su Tahliyeli Sistem

DAMLALIKLI KATLANIR CAM SİSTEMİ                    cam balkon kapama Sistemeleri onl808 cam balkon GOLD 808 Cam balkon kapatma sistemi, yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir. Her tip balkonda mükemmel çalışmakta, kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyeti sayesinde yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.

 

4*4 Rulman sistemine sahip yatay rulman yataklarında hareket eden sistem en dar açılarda bile mükemmel hareket kabiliyetine sahiptir. 4*4 rulman sistemi olarak çalışmasının bir diğer avantajı da hareket esnasında cam yükünün kullanıcı tarafında hissedilmemesidir.

 

Kanalların tahliye deliklerine sahip olması hasebiyle su alma riski minimuma inmektedir. Yağmur esnasında iki şeffaf fitil arasından gelen suyu içerideki oluk sayesinde tekrar dışarıya atmasını sağlar. Sistemin en büyük özelliği budur. Sistemin bir diğer eşsiz özelliği de rulmanların hareket etmesini sağlayan kanalın 1.3 cm'e kadar tıkanması durumunda bile rahatlıkla çalışan ve kesinlikle toz ve pislikten etkilenmeyen bir sistemdir.

 

Cam kalınlığı 8mm temperli rodajlı güvenlik camıdır, her türlü darbe ve kırılmalara karşı 10 kat daha dayanıklıdır.

 

Bu sistemin uygulanabileceği maksimum yükseklik 255 cm'dir. Her bir kanatın genişliği 90 cm olabilmektedir.

 

Emsalsiz ONL 808 Antalya cam balkon kapatma sistemi ile balkonlarınız 4 mevsim keyif alacağınız mekanlar haline dönüşmektedir.iletişim..0544 419 6190